2014-04-30 13:34:52

Papa Françesku priti presidentin e Paraguajit Cartes Jara


Sot paradite Papa Françesku takoi në Vatikan presidentin e Republikës së Paraguajit, Horacio Manuel Cartes Jara, me gruan dhe shpurën. Bisedimet zgjatën rreth 30 minuta.
All the contents on this site are copyrighted ©.