2013-05-01 13:13:55

Папата упати нова порака преку Твитер


Во среда, 1 мај папата Фрањо испрати нова порака од својот Твитер профил, која гласи: „Драги млади, учете од свети Јосиф. Во тешкотиите тој никогаш не ја изгуби довербата во Бог, и така можеше да ги надмине.“
All the contents on this site are copyrighted ©.